Õpilaste vedu!

Hansabuss on osutanud  õpilaste transpordi teenust 1999. aastast. Nii pikk kogemus võimaldab pakkuda paindlikke ja Kooli vajadustega täpselt sobivaid lahendusi. Hansabuss on strateegiline partner paljudele  koolidele.

Et tagada meie kooli õpilastele ohutu ja mugav koolitee, oleme mõelnud ka oma kooli bussile. Buss on kohaks, kus tekib omaette väike sotsiaalne keskkond, mis aitab kaasa kooliõhkkonna kujunemisele. Buss toob hommikul lapsed kooli: Kakumäelt, Mustamäelt, Tabasalust. Palume avaldada oma soovist.

Школьный Автобус в Табасалу, Какумяэ, Харку

Уважаемые родители!

Поступило предложение от родителей детей, живущих в районах Табасалу и Какумяэ, а также в Харку вальде на утреннюю досавку детей в школу, т.к не все успевают к 1 уроку.
Edu Valem Erakool в данный момент  формирует конкурентноспособное и выгодное для родителей предложение, ценовое предложение будет выслано на мэйл заинтересованных родителей в ближайшее вермя.
С уважением,
Эду Валем
0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *